Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztaty

TEATRALNE KOSMOSY to kontynuacja zainicjowanego w poprzednim sezonie i cieszącego się ogromnym zainteresowaniem cyklu warsztatów kreacyjnych dla dzieci i ich opiekunów.
Zapraszamy wszystkich do wspólnych zabawartystycznych!

Uczestnicy tegorocznej edycji warsztatów przyjrzą się dokładniej elementom Kosmosu. Zabawy plastyczno-teatralne będą krążyły dookoła zjawisk takich jak przemiana dnia i nocy, grawitacja czy deszcze meteorytów. Dzieci wykonają własne słońca, rakiety, skafandry, komety, czarne dziury… a przy okazji spędzą czas na wspólnej zabawie z rodzicami. Praca nad kolejnymi zadaniami twórczymi jest dla dorosłych i dzieci znakomitą okazją, by dowiedzieć się o sobie nowych rzeczy, a także bogatym źródłem inspiracji dla rodzinnych zabaw
po powrocie do domu.

 

koncepcja i prowadzenie: Martyna Majewska  
http://www.martynamajewska.pl/

rezerwacja miejsc: 71 335 49 49 / 11 / 12 // Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zapraszamy na pokład: dzieci 5 + wraz z opiekunami / opiekunowie biorą w warsztatach czynny udział!