Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

 

Teatr dla najnajów


Teatr dla najnajmłodszych (dzieci od 0,5 do 5 lat) to nie zabawy edukacyjne czy teatralizowane formy animacji, ale sztuka w pełnowymiarowym znaczeniu tego słowa.

Spektakle dla najnajów współtworzone są we współpracy z psychologami i pedagogami dziecięcymi. Stymulują dziecięce zmysły, pobudzają kreatywność, a także w bardzo ciekawy sposób rozwijają relację rodzic-dziecko.

Przedstawienia te stają się nie tyle inicjacją w spotkaniu dziecka z teatrem, ale – we wspólnym doświadczaniu świata – z innymi dziećmi. Otwarta struktura spektakli, w których płynnie przechodzi się z pozycji widza do roli aktywnego uczestnika współtworzącego to, co się dzieje w przestrzeni gry, powoduje, że teatr dla najnajmłodszych pozwala dzieciom na bycie aktywnymi odbiorcami sztuki, a przy tym daje im naprawdę wiele radości.

 

Teatr dla najnajmłodszych porozumiewa się ze swoim widzem jego własnym językiem – poprzez kolory, kształty, dźwięki, zapachy, a nawet smaki.

 

 

Dla najnajów

Afrykańska przygoda

Afrykańska przygoda

reżyseria Mariola Fajak-Słomińska

Janusz Słomiński
wiek od 1 do 3 lat
scena na piętrze
czas trwania 30 minut

brzUCHO

brzUCHO

reżyseria Alicja Morawska-Rubczak
wiek od 0,5 do 3 lat
scena na piętrze
czas trwania 30 minut

KRĘCIPUPA

KRĘCIPUPA

reżyseria Tomasz Masląkowski
wiek od 1 do 5 lat
scena na piętrze
czas trwania 30 minut +15 minut zabawy